Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sivas Emniyet Müdürlüğüne, Iğdır Emniyet Müdürü Selçuk KIZILAY atandı.
Sivas Emniyet Müdürlüğüne, Iğdır Emniyet Müdürü Selçuk KIZILAY atandı.
İÇİŞLERİ BakanlığI'nın il emniyet müdürlüklerine ilişkin atama kararı ile Sivas Emniyet Müdürlüğü'ndede değişim yaşandı.
07 Eylül 2012, 19:34

İÇİŞLERİ Bakanlığı’nın il emniyet müdürlüklerine ilişkin atama kararı Köşk’ten geçti. 28 ilin emniyet müdürü değişirken, Antalya Emniyet Müdürü Ali Yılmaz ile Gaziantep Emniyet Müdürü Süleyman Oğuz merkeze alındı.

Sivas Emniyet Müdürü Ahmet Kemal SEYHAN'ın başka bir göreve atanmak üzere Emniyet Genel Müdürlüğü emrine alındı.

Başka bir göreve atanmak üzere Emniyet Genel Müdürlüne alınan Kemal SEYHAN'ın yerine ,Iğdır Emniyet Müdürü Selçuk KIZILAY atandı

 

 
Selçuk KIZILAY KİMDİR?

Selçuk KIZILAY
İl Emniyet Müdürü
1. Sınıf Emniyet Müdürü

27 Mayıs 1965 yılında İstanbul ilinde doğan, Sayın Selçuk KIZILAY 1983 yılında Polis Kolejinden, 1987 yılında ise Polis Akademisinden mezun oldu.

Emniyet Teşkilatında sırasıyla; Polis Akademisi Başkanlığı, Mersin İl Emniyet Müdürlüğü, Adana Polis Koleji, Van Emniyet Müdürlüğü, Ankara İl Emniyet Müdürlüğü, Kriminal Polis Laboratuarı Dairesi Başkanlığı, İkmal ve Bakım Dairesi Başkanlığı, Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı, Teftiş Kurulu Başkanlığı kadrolarında değişik rütbelerde çeşitli görevler ifa etti.

Çok Sayıda Taltif ve Takdirnameye layık görülen Sayın Selçuk KIZILAY, 01 Mayıs 2011 tarihinde Iğdır İl Emniyet Müdürü olarak görevine başlamıştır.

 
Bu haber 1955 defa okunmuştur.
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Diğer Haberler

Yerel Seçim 2014


Sivas merkez ve ilçe başkan aday adaylarına ait haber ve bilgilere ulaşmak, ilgili aday hakkında düşüncelerinizi yazmak için Tıklayınız.

REFERANDUM SONUÇLARI

EN YENİ VİDEOLAR

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

KATEGORİLER